Verslag : Blauw Wit A – Vobako 1 A : 22 - 17 (11-8)
A: Jelle (5+s), Kobe (1), Lotte (2), Tine (2)
V: Jan (3), Imke (2+s), Lander (1+s), Ana (2+s)
Wissels : geen
Scheidsrechters : T. Vlaminckx, N. Pekaar
Waarschijnlijk had Blauw Wit voor aanvang van de zaalcompetitie getekend voor een 9 op 14 na de heenronde. De nederlaag tegen Catba van vorige week en vooral de manier waarop die tot stand is gekomen, bracht onrust in de gelederen. Aan de coaches om de mind set terug in de juiste plooi te krijgen, om een herhaling van een paar jaren geleden te vermijden. Vobako is de naaste concurrent in de rangschikking, waardoor deze wedstrijd al meteen een goed en belangrijk meetpunt vormde. Met Jan terug van bij aanvang in de rangen was het basisachttal compleet.
Verslag : Riv/Deurne A - Boeckenberg A : 15 - 28 (8-14)
A: Tibo D (2+s), Lisa VG (7), Lauren S (5), Mattijs P (1+s)
V: Thomas T (8), Tess V, Joppe B (1+s), Amber E
Wissels : Maline V (1)
Scheidsrechters : D. Mertens, K. Meeus
Na de onderbreking voor de feestdagen recupereert Gert de herstelde Amber, maar ziet zijn ziekenboeg gevuld raken met Jordan, Dennis, Sterre en Stijn. Ook Seppe gaf verstek wegens studies. Enkele U19-heren werden opgetrommeld om de B-ploeg te vervolledigen. Die deden dat prima, zodat de zege tegen Riv/Deurne B nooit in gevaar kwam. Mattijs P stond voor het eerst aan de start bij het A-team, dat voor de rest in zijn gewone opstelling het veld betrad. Van de thuisploeg verwachtten we niet al te veel weerstand, maar het is altijd beter de beer niet te schieten voor de kruik te water gaat (teveel naar “Vrede op Aarde” gekeken).
Verslag : Catba A - Blauw Wit A : 23 – 19 (10-12)
V1 : Imke (4), Tine (3), Tobias (2), Lander (3)
V2 : Lotte, Ana (2), Kobe (2), Jelle (1+2s)
Wissels : Thomas, Riet, Zoë
De wedstrijd van Blauw Wit B was een leuke wedstrijd om naar te kijken. Er waren vele mooie combinaties te zien en de bal ging vlot door de mand. Het B-team won vlot met 13-23 van Catba.
Naast Niels zat vandaag Jacky op de bank ipv. Anneke. Jan was nog steeds geblesseerd aan de schouder en Tobias nam zijn plaats in. Tine kwam voor Zoë. De supporters verwachten veel van het Blauw Wit (A) team. Het is vandaag de laatste wedstrijd van de al heel mooie en verdienstelijke heenronde.
Verslag : Leuven A - Blauw Wit A : 19 - 23 (9-13)
A: Jelle (1+2s), Thomas (1), Lotte (2), Ana (4)
V: Lander (2), Imke (4+2s), Zoë (1), Jan (3)
Wissels : Rino (1), Nicky
Scheidsrechter : B. Wouters, T. De Gent
Een oase is een geïsoleerde plaats met water, volgens Wikipedia. Zo niet in Leuven, waar in de sportoase na 19u de cafetaria sluit en men aangewezen is op voor mij mysterieuze drankautomaten waar ik geen flesje of blikje drank uitkreeg. Als die stad zich wil profileren als een sportstad, dan lijkt een investering in bevestigingen voor korfbalpalen en onderhoud van de parketvloer aangewezen. Ondanks alle inspanningen in Brugge deze week, kan ik me voorstellen dat een aantal supporters zich vrij eenzaam moeten gevoeld hebben op de enorme tribune. Geen zorgen voor Niels en An, daarentegen wel de nog niet volledig herstelde kwetsuur van Kobe en de afwezigheid van Tine. Zo startte een licht vertimmerde ploeg aan de laatste opgave van dit kalenderjaar.
February 2025 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
M | T | W | T | F | S | S |
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
Kon. Boeckenberg Korfbal Club vzw | Grensstraat 9 | 2100 Deurne | BTW BE 0408.601.117
© 2016, website powered by Twizzit.com