NL
EN
FR

Zaterdag 2 november ontvangen onze U16 en U19 Panters enkele Nederlandse clubs en AKC/ Luma voor het eerste junior BeNe cup tornooi. Hier kan u het programma vinden en gaan supporteren voor onze U16 en U19 ! 

Verslag Blauw Wit A – ASKC A: 19 – 19  (10-10)
A: Brent (1+s), Nina (2), Thomas (2), Sophie
V: Kobe (1), Jelle ( 6+s), Imke (3), Yoni
Wissels: Yentl (1), Domien (1)

Scheidsrechter : G. Vandenbosch

In deze eerste wedstrijd van de terugronde treffen we logischerwijze wederom ASKC, een team dat we op de eerste speeldag nog op de valreep puntenloos huiswaarts lieten keren.  Allesbehalve een eenvoudige wedstrijd dus, zeker aangezien onze tegenstander de laatste weken deftige resultaten leek neer te zetten.  De inzet van deze partij is dan ook niet mis, bij verlies zou het in de terugronde nog knokken worden tegen degradatie, bij winst kunnen we toch al stiekem even naar boven kijken.  Toch kunnen ook wij in deze heenronde, met een voorlopige plaats in de top 4, terugblikken op een behoorlijk parcours zodat we met het nodige vertrouwen en geloof in eigen kunnen de match konden aanvatten.
Tim wijzigt een paar pionnen nl. Thomas start bij Brent waardoor Kobe naar het andere vak verhuist ter vervanging van de afwezige Yannis.

Verslag: AKC/Luma - Boeckenberg : 19 - 24  (9-12)
A: Jesse DB (8), Sara G, Lisa VG (2), Matthi D (1)
V: Jolien H (1), Nikki S (3+s), Brent S (7), Lucas DR (1)
Wissels : Tine P

Scheidsrechters : M. Wensma, R. Dardenne

Terwijl de mind set in veel hoofden al richting zaal gaat, moeten onze panters voor de laatste maal de wei in.  Figuurlijk dan, want niks als lof over de nieuwe accommodatie van onze gastgevers.  Enkel het kunstgras zorgde voor uitschuivers bij beide ploegen.  Verder niet veel nieuws onder de zon, die laag aan de horizon lange schaduwen over het veld stuurde.  Lastig voor de toeschouwers die voornamelijk aan die zijde stonden opgesteld.  Maar al bij al een meer dan prima korfbalweertje.  In de heenwedstrijd trokken onze panters nipt aan het kortste eind, benieuwd of ze vandaag wel de punten kunnen pakken.

De laatste lootjes van de voorronde van de veldcompetitie, enkel nog voor de senioren.  De jeugd heeft de stabil's en de regenkledij reeds opgeborgen met het oog op de start van de zaalcompetitie over 3 weken.

datum uur reeks Thuis Bezoekers Scheidsrechter(s)
26/10/2019 18:30 HK 1B Blauw Wit B ASKC B geen aanduiding
26/10/2019 20:00 HK 1A Blauw Wit A ASKC A G. Vandenbossche
27/10/2019 09:30 1ste Gew. A Blauw Wit 2 ASKC 2 geen aanduiding
27/10/2019 09:45 2de Gew. A Hoevenen 3 Blauw Wit 4 geen aanduiding
27/10/2019 14:00 Topleague B AKC/Luma B Boeckenberg B geen aanduiding
27/10/2019 15:30 Topleague A AKC/Luma A Boeckenberg A M. Wensma
R. Dardenne

Verslag : Blauw Wit A – Verde A : 18 – 13  (12-7)
A: Brent (3), Nina (5), Kobe (2), Sofie (1)
V: Jelle (3s), Imke (1), Yoni (1), Yannis (1)
Wissels: Thomas (1) , Yentl

Scheids : K. Groothaers

Voor de wedstrijd verneem ik dat Lies Brynaert, voorzien als assistent-scheidsrechter, op de fiets is aangereden en op de afdeling intensieve zorgen van het hospitaal verblijft.  We wensen haar een spoedig en volledig herstel en haar familie en levensgenoten veel sterkte.

De ontmoeting met Verde is het laatste onderdeel van de heenronde van de veldcompetitie.  Na deze match kan er een eerste balans worden opgemaakt.  Tim wijzigt niks aan de winnende ploeg van vorige week, terwijl de supporters hopen op dezelfde spirit tussen de lijnen.  Ik ben benieuwd of het “BKC Kaffee” van vrijdagavond, -nacht en zaterdagmorgen al verteerd is.

Geen wedstrijden van Boeckenberg Top, die werden vorige week vrijdag reeds gespeeld.

datum uur reeks Thuis Bezoekers Scheidsrechter
19/10/2019 13:00 U12 1 Afd C Kwik U12 Boeckenberg U12 A A. Van den Berge
19/10/2019 14:30 U12 Afd 2A AKC/Luma U12 B Boeckenberg U12 B  geen aanduiding
19/10/2019 15:00 U14 1 Afd A Boeckenberg U14  Kwik U14 A Dante Meeus
19/10/2019 15:30 U16 1 Afd A AKC/Luma U16 A Boeckenberg U16 H. Van Hellemont
19/10/2019 16:30 U19 1 Afd A Boeckenberg U19 A Vobako U19 B Maarten Jacobs
19/10/2019 18:30 HK 1B Blauw Wit B Verde B geen aanduiding
19/10/2019 20:00 HK 1A Blauw Wit A Verde A Ken Ploegaerts
20/10/2019 11:00 1ste Gew. A Blauw Wit 2 Riviera/Deurne 2 geen aanduiding
20/10/2019 11:00 2de Gew. A Riviera/Deurne 4 Blauw Wit 4 geen aanduiding
20/10/2019 11:00 U16 Afd 2A JOKI U16 Boeckenberg U16 B geen aanduiding

Verslag: Boeckenberg – Sikopi : 22 - 10  (7-3)
A: Jesse DB (1+3s), Sara G, Lisa VG (3+s), Matthi D (3)
V: Jolien H (1), Nikki S (2+2s), Brent S (3), Lucas DR (2)
Wissels : Tine P (1), Thomas T

Scheidsrechters : M. Wensma, R. Dardenne

De tweede wedstrijd spelen onze panters tegen de tot nu toe puntenloze hekkensluiter, Sikopi.  De B-ploeg had alvast geen probleem met haar tegenstander.  Mits een betere afwerking hadden er zwaardere cijfers dan de 16-11 eindstand op het bord kunnen staan.
Dezelfde acht vertrekken in de A-ploeg voor de laatste wedstrijd van de heenronde, die mits winst vandaag met een 10 op 14 kan worden afgesloten en een plaats in de top 4 van de rangschikking.  De weersomstandigheden vallen al bij al mee.  Het is warm, enkel de bij momenten harde wind dwars over het veld kan bij afstandsschoten voor problemen zorgen.

Verslag : Blauw Wit A – Spartacus/NDN A : 21 – 17  (11-11)
A: Jelle (4+s), Imke (2), Yoni, Yannis (6)
V: Brent (1+3s), Nina (3), Kobe (1), Sofie
Wissels: geen

Scheids : W. Jongbloed

Een wedstrijd met een verleden, want Spartacus/NDN is de zaaltitelwedstrijd van vorig jaar nog niet vergeten en is zeker gebeten op revanche.  “Er is werk aan de winkel”, schreef ik vorige week en net nu moet Tim 2 gekwetste dames, Yentl en Lynn, missen.  Zo komt Yoni in de basis, niet makkelijk in deze wedstrijd.  De supporters willen vooral hun spelers zien vechten voor de overwinning, iets waar ze de vorige week tevergeefs naar zochten.

Verslag: Boeckenberg – Voorwaarts : 23 - 14  (12-3)
A: Jesse DB (3), Sara G (1), Lisa VG (1), Matthi D (6)
V: Jolien H (2), Nikki S (3+2s), Brent S (3), Lucas DR (1)
Wissels : Thias VL, Maline V, Lauren S, Tine P, Thomas T (1)

Scheidsrechters : V. Van der Beken, K. Lauret

Alweer een weekend met twee wedstrijden, weliswaar tegen verschillende tegenstanders deze keer en voor de veldcompetitie.  De wedstrijd tegen Voorwaarts werd vooruit geschoven vanwege het nakend EK-tornooi U21, waar een aantal van onze spelers zijn voor geselecteerd.  De Elsdonkenaars zijn, nadat een aantal van hun topspelers het team verlaten hebben, terug te vinden in de onderste regionen van de rangschikking.  Voor onze fanions, die in de dubbele overwinning tegen Floriant vorig weekend hun betere forme toonden, zou deze ontmoeting geen probleem mogen opleveren.  Na een redelijk natte, kille week waren de natuurelementen eerder mild.  Er diende enkel rekening gehouden te worden met een af en toe forse wind.

Kalender
  December 2019  
M T W T F S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Foto's
Trooper

Koop Online via Trooper

Bonvito login

E-mailadres 





Sporting A
Volg ons op Facebook

.

Events
Verjaardagen
07/12
Caroline Abrams
08/12
Johannis Schot
09/12
Lisbeth Isaie
09/12
Paul De Haan
10/12
Othmane Lassfar
10/12
Giulia Laura Berardocco
12/12
Ana Van Hoeck
13/12
Patrick Desmet
13/12
Mado Verhoeven
16/12
Cor Segers
Twitter

Kon. Boeckenberg Korfbal Club vzw   |    Grensstraat 9   |   2100 Deurne   |   BTW BE 0408.601.117

info@boeckenberg-korfbal.be

 © 2016, website powered by Twizzit.com